MarketingSportowy.pl w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników.

MarketingSportowy.pl informuje, że Użytkownicy portalu mogą być poproszeni o podanie informacji, które będą gromadzone i wykorzystywane przez MarketingSportowy.pl zgodnie z zasadami opisanymi poniżej.

1. Każdego odwiedzającego MarketingSportowy.pl obowiązuje Polityka Prywatności, której treść jest publikowana na witrynie www.marketingsportowy.pl
2. W czasie korzystania z MarketingSportowy.pl Użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych danych osobowych poprzez np. wypełnienie formularza.
3. Wszystkie uzyskiwane dane osobowe są chronione i wykorzystywane wyłącznie do celów informacyjnych i marketingowych, na potrzeby serwisu MarketingSportowy.pl zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997 (Dz. u. nr 133 poz. 883).
4. MarketingSportowy.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania Użytkownikom portalu wiadomości e-mail, które jednak będą ściśle związane z działalnością MarketingSportowy.pl (np. ogłoszenia, informacje o zmianach i promocjach).
5. Dane osobowe podane w komentarzach do prezentowanych artykułów i tekstów są jawne dla wszystkich odwiedzających strony z komentarzami. Dlatego informacje wpisane w formularzu "Dodaj Komentarz" nie podlegają Polityce Prywatności.
6. MarketingSportowy.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Jednocześnie, zobowiązuje się do poinformowania o tym każdego zarejestrowanego Użytkownika na 7 dni przed wprowadzeniem takiej zmiany.

Wyłączenie odpowiedzialności
Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku, gdy dostarczana przez MarketingSportowy.pl treść nie spełni oczekiwań Użytkownika lub nie będzie zgodna z jego opiniami.

Jeżeli Użytkownik nie zgadza się z którymkolwiek z punktów, prosimy o nie korzystanie z serwisu MarketingSportowy.pl